Szabadszállás Város

Hírmondó Online Friss

Pályázatok

 

Youth for Europe


Napelemes rendszer telepítése

Szabadszállás településen 


 

infoblokk_kedv_final_RGB_KA.jpg


 










Szabadszállást a Magyar
Élelmiszerbank Egyesület
támogatja



 

2013. december 14-én szombaton került megrendezésre a
Mikulás Kupa Dunaújvárosban amelyen városunk 13 judokája is részt vett .

Az eredmények magukért beszélnek

Besei Szimonetta – I. helyezett
Besei Nándor – I. helyezett
Müller György – I. helyezett
Besei Péter – II. helyezett
Dollinger Szabina – II. helyezett
Juhász Martin – II. helyezett
Sípos Péter – II. helyezett
Ország András – III. helyezett
Szőke Péter – III. helyezett
Huszár Barna – III. helyezett
Gyögyei Bence – III. helyezett
Ágoston Zénó – III. helyezett
Migalkó Patrick – III. helyezett

A versenyen összesen 285 fő vett részt és 14 csapat
közül
városunk csapata az 5. helyett érte el!

felkészítő edző
Pajerich Gyula
1 DAN

 

Immár negyedik alkalommal került megrendezésre a Zöld-Ász Vendéglő által életre hívott és folyamatosan támogatott kispályás férfi labdarúgó torna augusztus 20-a alkalmából.
Közel 100 sportot szerető szurkoló, hozzátartozó és sportoló vett részt a tornán 20-án és az időjárás is kegyeibe fogadta a sportpályán ünneplőket.
A Zöld-Ász vándorkupáért ringbe szálló 6 csapat számára a tétet növelte, hogy az eredeti versenykiírás szerint a kupát végleg elviheti az a csapat, amely háromszor megnyeri azt. Az előző két alkalommal az FC. Liverpool csapatának sikerült nyernie, s ha most is nyernek, végleg a tulajdonukba kerül a vándorkupa.
A torna rendkívül sportszerűen, a versenykiírásban meghirdetett fair play szellemében zajlott. A kemény küzdelmek eredményeként a versenynek helyt adó Szabadszállási Sportegyesület elnöke nevében Pandúr Gábor elnökségi tag és a társrendező Soldiers Bt. képviseletében Nagy András adta át a díjakat és ajándékokat a helyezett csapatoknak:

1. helyezett: MAPET-POWER, Szabadszállás
2. helyezett: Sördögök, Szabadszállás
3. helyezett: Soldiers, Szabadszállás
4. helyezett: Liverpool, Szabadszállás
5. helyezett: Fekete Bika, Izsák
6. helyezett: Barátok FC, Szabadszállás

 

Bővebben...

Kispályás labdarúgó torna kerül megrendezésre augusztus 20-án 8 órától a városi sportpályán felnőtt férfi csapatok részére a Barátok FC, a Szabadszállási Sportegyesület és a Soldiers BT szervezésében.
A tornára augusztus 14-én 12:00-ig lehet nevezni a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre elküldött, vagy személyesen leadott nevezési lappal. (A gyors és rugalmas lebonyolítás érdekében csak az első 8 csapat jelentkezését fogadja el a rendezőség.)
A tornáról többet tudhatsz meg, illetve a nevezési lapot és a versenykiírást is letöltheted a www.baratokfc.5mp.eu honlapról

Minden nézőt, szurkolót büfével, ebéddel és a tervek szerint aerobik bemutatóval várnak a rendezők.

Fennállásának 25. évfordulója alkalmából meghívásos kispályás labdarúgó tornát szervez a Honvéd Nyugdíjas Klub sport és túra szakága.

A torna helye és ideje: városi sportpálya 2013. június 1-én 9 órától
A verseny szünetében bemutatót tart a Szabadszállási Foci suli U-16-os csoportja, Búzási Balázs edző vezetésével.

A verseny helyszínén büfé és étkezés is rendelkezésre áll.
A versenyről többet olvashatsz ide kattintva .

Minden sportot szerető szurkolót szeretettel várunk

Buza Vince, Barátok Fc.

2013. április 20-án szombaton, a Dunaújvárosi Főiskola Sport és rendezvénycsarnokában került megrendezésre a Duna Kupa - Meghívásos Judo verseny.  Városunk sportolói a következő eredményeket érték el.

Besei Nándor – 1. helyezés
Besei Szimonetta – 1. helyezés
Besei Péter – 1. helyezés
Müller György – 1. helyezés
Koch Marcell – 3. helyezés
Gonda Imre – 3. helyezés
Karsai Ádám – 3. helyezés
Dollinger Szabina – 3. helyezés
Győgyei Bence – 4. helyezés
Szőke Péter – 4. helyezés
Migalkó Patrik – 5. helyezés

További sok sikert kívánunk a sporthoz!

Ippon Shoba Magyar Bajnokság
V. korcsoport Fiú Ippon Shobu Kumite

1. helyezés: Szabó Dominik
3. helyezés: Ányos Bence

V. korcsoport Fiú Kata

3. helyezés: Szabó Dominik

III. korcsoport Haladó Fiú Ippon Shobu Kumite

1. helyezés: Szabó Dominik
2. helyezés: Ányos Bence

III. korcsoport Haladó Fiú Kata

3. helyezés: Szabó Dominik
4. helyezés: Ányos Bence

V. Atarashii Kupa – Kata

III. Kategória – Haladó fiú

3. helyezés: Ányos Bence

V. Atarashii Kupa – Kumite

III. Kategória – Haladó fiú – Kihon Ippon

1. helyezés: Ányos Bence
2. helyezés: Szabó Dominik

V. Atarashii Kupa – Kumite

III. Kategória – Haladó fiú – Ippon Shobu
1. helyezés: Szabó Dominik

Gratulálunk az elért eredményekhez és további sok sikert kívánunk!

 

Időjárás

Látogatók

0.png0.png7.png3.png6.png6.png1.png
  • IP Címed: 54.81.131.189
  • Böngésző: Unknown
  • Verzió:
  • Op. rendszer: Unknown